בעיצוב בית או דירה אנו מתייחסים לגודל החלל העומד לרשותנו. חלוקת החלל לאזורים שונים עוזרת לנו להתמקד בעיצוב לכל אזור בנפרד.
המכנה המשותף לעיצוב כולל הוא בחירת סגנון עיצוב מוביל מתוך מגוון סגנונות עיצוב לבית. הסגנון הנבחר יהיה הקו המקשר בין כל האזורים השונים בחלל.
עיצוב פינות אוכל עם אמירה ייחודית נותן ביטוי מעט גדול יותר על האזור המעוצב ומדגיש את ייחודיותו. המשקל על עיצוב פינות אוכל נותן זווית נוספת ומרעננת לאזור כולו.

חשיבות עיצוב פינות אוכל

מתוך מגוון סגנונות עיצוב לבית, אנו נבחר סגנון מסוים המתאים למבנה הקיים ולטעמו של הלקוח. נכיר מהי חשיבות עיצוב פינות אוכל עבורו ונעשה את המיטב בכדי לממש את ייעודה.
כשם שיש מגוון סגנונות לעיצוב בית, כך גם סגנונות פינות אוכל מעוצבות בהתאמה לסגנון העיצוב שנבחר. חשוב להבין מה פינת האוכל מסמלת עבור הלקוח שלנו. אם הכיוון הוא מקום מפגש מרכזי של בני הבית, אנו ניתן התייחסות שונה באמצעות עיצוב ייחודי. נדאג לעיצוב פינת אוכל שתהיה מזמינה ונוחה לכל בני המשפחה להתקבץ סביבה.
כאשר פינת האוכל אמורה להיות עוד אזור עיצובי שישתלב עם עיצוב חלל האירוח הכללי של הבית, אנו נדאג לעצבה כך שתהיה בה אמירה אך לא תגנוב את הפוקוס מהחלל.
עיצוב פינות אוכל מושפע מתפקידה של פינת האוכל עבור הלקוח. לכן, אנו ניתן התייחסות שונה בהתאם לרצונו ולצרכיו ונתאים את העיצוב לייעודה הרצוי.

התאמת תאורה לפינת אוכל

כמו בכל עיצוב טוב ומשובח, גם לתאורה יש תפקיד מרכזי בעיצוב הבית בכלל ובעיצוב פינות אוכל בפרט.
גופי תאורה ממלאים תפקידים עיצוביים ופונקציונליים שונים בהתאם לקו העיצובי של החלל. חשיבות התאורה בחלל הבית היא רבה כיוון שבאמצעותה ניתן להאיר פשוטו כמשמעו אזור מסוים באור ייחודי. תאורה מתאימה לאזורים נבחרים משרה אווירה מיוחדת ושונה ומעצימה את הביטוי שרוצים לתת בעצוב.
גם בפינות אוכל ישנה חשיבות בהתאמה של גופי תאורה. עיצוב התאורה בפינת האוכל צריך להשתלב עם האור ועיצוב התאורה באזורים הסמוכים בחלל הבית.
כך נבטיח הרמוניה בעיצוב שאר האזורים בחלל הבית.

Share This: